Нікопольські спортсмени отримують призові місця на змаганнях

Alina Zabreiko - nikopoltoday.com
, 2024-01-09 16:08:06

На читання тексту піде: 2 хвилин, 510

Вихованці ДЮСШ "Електрометалург" завоювали призові місця на обласних змаганнях у Дніпрі. Вихованці ДЮСШ "Трубник" перемогли на міжнародних змаганнях.

Досягнення спортсменів з Нікополя

Попри війну та щоденні обстріли у Нікополі продовжується життя. Спортсмени з міста представляють Нікополь та всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Нещодавно у Дніпрі провели  чемпіонат області з легкої атлетики серед юніорів і дорослих. Юні спортсмени з Нікополя були найкращими!

Вихованці ДЮСШ «Електрометалург» показали такі результати:

• 1 місце Валерія Зацарна (потрійний стрибок)
  • 1 місце Даніїл Юхименко  (молот 7 кг)
  • 2 місце Ілля Федотов  (молот 7 кг)

Приємноємося до вітань з боку Нікопольської міської ради. Також висловлюємо привітання для  спортсменів та їх тренерів Олександра Парцело та Володимира Воловика.

Також нікопольці гідно преставили рідне місто на міжнародних змаганнях.

Люцерні (комм.Гізікон-Роот) 7 січня пройшов міжнародний рапід турнір Grosses Schach Neujahrsturnier

(20+0 54 учасника) у змаганнях грали представники різних міст Швейцарії, Німеччини,Угорщини, Єгипту, Боснії та Герцеговини,України майстри ФІДЕ та досвідчені дорослі аматори.

11 –річний Микита  Хамраєва  досяг гарного результату . Спортсмен отримав (1р./1300 )- 5 призове місце -5 очок з 7!! Він став першим серед юнаків до 16 років.

У Нідерландах провели  міжнародний турнір з дзюдо «Mini Kaizen 2024» серед юнаків та дівчат 2013-2018 років народження.  Юні нікопольці і тут були на висоті!

Вихованець НДЮСШ «Трубник» Фельдман Олександр серед юнаків U-10 в ваговій категорії 27 кг. став чемпіоном змагань, піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу і був нагороджений медаллю і подарунком.

Видання NicopolToday вітає нікопольських спортсменів та їх наставників із досягненнями на змаганнях. Бажаємо подальших перемог!