, 2023-08-28 15:02:45

На читання тексту піде: 1 хвилин, 592

Поліна Халькевич отримала золото у ЧС зі скелелазіння у Сеулі.

Нікопольські спортсменки отримали перемогу у Сеулі

У Сеулі пройшов головний турнір молодіжного сезону. У ньому взяли участь мешканки Нікополя.

Вони гідно представили місто та Україну на світовій спортивній арені. Про це повідомили на сторінці Нікопольської міської ради.

Таким чином це 32-й турнір в історії молодіжних змагань зі скелелазіння. 2023 року прийняли участь більше ніж 600 юних скелелазів з понад 40 країн світу, у змаганнях виступала й збірна України. Збірну України представляли 12 талановитих спортсменів, серед яких дві вихованки ДЮСШ "Електрометалург" Поліна Халькевич та Оксана Бурова.

Найвищу нагороду змагань у дисципліні на швидкість здобула Поліна Халькевич. Вона посіла перше місце, показавши у фіналі час — 10,52 сек. Примітно, що усі інші призові місця у цій групі, як серед чоловіків так і серед жінок, посіли китайські спортсмени.

Це перше золото Поліни на Чемпіонаті Світу серед молоді, а також перша медаль для нашої збірної.