Криворіжанка здобула срібло у Туреччині

Alina Zabreiko - nikopoltoday.com
, 2023-10-18 18:18:51

На читання тексту піде: 1 хвилин, 685

Анастасія Кравченко спортсменка з Кривого Рогу здобула срібну медаль на міжнародних змагання з пляжної боротьби серед жінок.

Спортсменка з Кривого Рогу завоювала срібло

З14 по 15 жовтня 2023 року в місті Мугла (Туреччина) проходив останній етап світової серії з пляжної боротьби серед жінок.

Борчиня з Дніпровщини гідно представила Україну на міжнародній спортивній арені.

Інформацію поширили на сторінці дитячо-юнацької спортивної школі №2 Кривого Рогу. Українська збірна з пляжної боротьби на змаганнях виборола два золота, два срібла й три бронзи.

За підсумками виступів на чотирьох етапах Світової серії та фіналу визначили чемпіонів світу з пляжної боротьби-2023.

У п'ятьох з восьми вагових категорій до ТОП-3 загального заліку ввійшли представники України.