Спортсменка-альпіністка з Нікополя здобула перемогу

Alina Zabreiko - nikopoltoday.com
, 2023-05-15 13:40:10

На читання тексту піде: 1 хвилин, 1069

Альпіністка Аліна Щигарєва здобула срібну медаль на етапі Кубка Європи зі скелелазіння в змаганнях на швидкість.

Альпіністка з Нікополя завоювала срібну медаль

Нещодавно пройшов Кубок Європи зі скелелазення. У ньому взяли участь спорстменки з Нікополя.

У результаті нікопольчанка Аліна Щигарєва здобула срібну медаль на етапі Кубка Європи зі скелелазіння в змаганнях на швидкість. Про це сказано  повідомленні Федерації альпінізму та скелелазіння України.

Оксана Бурова з Нікополя. Вона посіла п'яте місце, дійшовши до чвертьфіналу. З 12 по 14 травня в іспанському місті Льєбана відбувся третій етап Кубка Європи зі скелелазіння.

У змаганнях з дисциплін швидкість та боулдеринг брали участь спортсмени з 19 країн світу, включаючи й Україну. Українська збірна була представлена 14 спортсменами.