Перемога розгромила ФК Нікополь та інші матчі туру

Райан Ріенер - nikopoltoday.com
, 2021-09-28 17:45:19

На читання тексту піде: 7 хвилин, 4552

Новини спорту. Чайка програла після 3:0 в першому таймі, Перемога розгромила ФК Нікополь та інші матчі туру. Друга ліга.

Неділя

Макарів

Напередодні гри Мункач випереджав Чайку на два очки і мав поточне 8 місце у таблиці. Було зрозуміло, що у разі успіху господарів поля команди помінялися б місцями, а у випадку перемоги закарпатців, дебютант Ліги потіснив би з сьомої сходинки Епіцентр. Чайка почала зустріч з бажанням реабілітуватися за тижневу поразку від ЛНЗ з рахунком 0:4, і вже на початку гри борщагівцям вдалося забити. Русьян отримав м’яч зліва від воріт і зробив простріл. Голкіпер Мункача невдало перехоплював передачу і змахнув м’яч точнісінько під удар Тименку, Володимир не схибив – 1:0.

Хвилин за 10 гості отримали шанс на небезпечний штрафний. Стень чудово пробивав в обвід стінки, але досвідчений Іванов витягнув м’яч з кута. А згодом Чайка забила вдруге. Гості розігрували стандарт і Галас помилився на останньому рубежі захисту. Його обікрав Сичевський і видав пас на хід Василенку. Станіслав промчав з м’ячем метрів 40, обіграв воротаря і зробив рахунок 2:0 на користь борщагівців. А за п’ять хвилин господарі оформили розгром. Сичевський зробив навіс з кутового, а Потопальський у верховій боротьбі в районі 11-метрової позначки поцілив у дев’ятку – 3:0.

Здавалося б, Мункач у цій грі приречений. Йти на перерву за рахунку 0:3 – це таке собі задоволення… Але те, що сталося у другому таймі, напевно, ніхто навіть уявити собі не міг.
Ледве розпочалася друга половина гри, як закарпатці відіграли один м’яч. Довгий помилився, віддаючи пас назад, Максим Гірний заволодів м’ячем і ударом з 20 метрів зняв павутину з дев’ятки воріт Іванова – 3:1. Минуло ще п’ять хвилин і Мункач повернувся у гру. А допомогли гостям в цьому самі борщагівці. Русьян обрізався в центрі поля, Стень з боями увірвався зліва до карного майданчику і прострілив м’яч повз Іванова на Гірного, Максиму залишалося підставити ногу – 3:2.

Але гості і не думали зупинятися. На 58-й хвилині Петро Луців проривався лівим флангом до воріт суперника і Василенко був вимушений порушити правила. Сергій Стень виконував штрафний з району кута карного майданчику і вирішив зробити прямий удар у ближній кут. Іванов явно цього не очікував і не встиг зреагувати на м’яч – 3:3. Минуло всього 13 хвилин другого тайму, а командам знову довелось починати все спочатку.

І цю дуель до голу виграв Мункач, адже Чайка була зломлена психологічно. Цікаво, що тиждень тому борщагівці приблизно таким же чином починали другий тайм проти ЛНЗ, пропустивши за 10 хвилин тричі. Як бачимо, висновки з цього зроблені не були. На 73-й хвилині гості забили переможний м’яч. Голкіпер Чайки затіяв розіграш м’яча у власному карному майданчику із захисниками, Малишкін під пресингом суперника помилився з передачею на Довгого, того випередив Тарас Галас, обіграв Іванова і закотив м’яч у порожні ворота – 3:4.
Від такого нокауту господарі поля вже не відійшли. Не допомогли Чайці і заміни. Мункач виграв без п’яти хвилин програний матч і обійшов у таблиці Епіцентр. Цікаво, чи були в останні роки подібні випадки, коли маючи 3:0 команда так бездарно втрачала перевагу?

Man of the match – Максим Гірний (Мункач)
Камбек Мункача почався саме з блискучого голу Гірного. Максим забив і другий м’яч команди у цій грі, що допомогло закарпатцям повірити у свої сили і в те, що можна не тільки зрівняти рахунок, але й перемогти.

Чайка (Петропавлівська Борщагівка) – Мункач (Мукачево) – 3:4 (3:0)
Голи: Тименко, 7, Василенко, 23, Потопальський, 27 – Гірний, 46, 52, Стень, 58, Галас, 73.

15:00; 12.09.2021. Макарів. Стадіон ім. М.Бруквенка
Суддя: Тарас Панасюк (Бердичев)