Новини з України
Інформація з України - Небезпечний виклик від TikTok
2262 Світ • Суспільство

Небезпечний виклик від TikTok - Виклик Бенадрила (Benadryl Challenge). 15-річний хлопець помер

04.09.2020 23:09:20
Rozetka UA
Rozetka UA

15-річний житель штату Оклахома, США, помер після передозування протиалергічним препаратом. Підліток взяв участь у виклику, який вже якийсь час користується популярністю серед користувачів TikTok. За попередніми висновками, саме це призвело до трагічної смерті.

"Доза, яка може спричинити галюцинації, дуже близька до дози, яка може спричинити реальну загрозу життю", - сказав Скотт Шеффер, директор Інформаційного центру токсикології в Оклахомі, KFOR News.

За даними американських ЗМІ, саме у цьому виклику взяла участь 15-річна дівчина з Оклахоми, яка померла минулого тижня після передозування препарату. Дівчина раніше не експериментувала з наркотиками чи наркотиками, вона була щасливим і глибоко релігійним підлітком, повідомили журналісти KFOR TV.

Однак, як повідомляють ЗМІ, немає сумнівів, що дівчина загинула через те, що вирішила взяти участь у небезпечному виклику TikTok. Молоді люди, які користуються цими соціальними мережами, рекомендують приймати велику кількість препаратів від алергії, щоб галюцинувати себе. Через цю проблему щонайменше троє людей раніше були госпіталізовані в Техас.

"Високі дози Бенадрилу можуть спричинити судоми, особливо проблеми з серцем", - сказав Скотт Шеффер, який застерігав від прийому доз, що перевищують рекомендовані.


автор тексту: Tomasz Gleń

2020-09-04 23:24:20

Теги в категорії