Нові досягнення нікопольських спортсменів

Alina Zabreiko - nikopoltoday.com
, 2023-10-30 18:36:28

На читання тексту піде: 1 хвилин, 607

Чемпіонами стали і вихованці НДЮСШ «Трубник» Олександр і Михайло Фельдмани. Вихованка НДЮСШ «Трубник» Анна Дерлюк Дерлюк стала чемпіонкою змагань серед дівчат.

Нікопольці отримують перемоги на міжнародних змаганнях

Нікопольські спортсмени взяли участь у міжнародних змаганнях.

29 жовтня у німецькому місті Дюссельрдорф проходив турнір з дзюдо. Юні нікопольці гідно представили Україну та рідне місто на цих змаганнях. Загалом участь приймали 400 спортсменів.

Про це повідомили  пресслужбі міськради Нікополя.

Чемпіонами стали і вихованці НДЮСШ «Трубник» Олександр і Михайло Фельдмани. Вони піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу. Тренером переможців є Олександр Темураєв і Володимир Задорожній. Всі переможці та призери змагань отримали грамоти та медалі.

У Хорватії провели турнір з настільного тенісу. Вихованка НДЮСШ «Трубник» Анна Дерлюк стала чемпіонкою змагань серед дівчат U-15. Ще одну срібну медаль вона здобула серед дівчат U-17. Це підопічна тренера, Вадима Шевченка.

Видання NikopolToday вітає юних нікопольських спортсменів та їх наставників і бажає подальших перемог.