Тренерка з Нікополя отримала звання "Заслужений тренер України"

,
Нагороди отримала тренерка, підопічні якої приносили перемоги для Нікополя на міжнародній спортивній арені.

Нагороди отримала тренерка, підопічні якої приносили перемоги для Нікополя на міжнародній спортивній арені. Тренерці -викладачці відділення скелелазіння ДЮСШ «Електрометалург», Ірині Борщаговській присвоєно звання «Заслужений тренер України». Інформацію повідомили  на сторінці Нікопольського феросплавного.

«Міністерство молоді та спорту України своїм наказом №619 від 07 лютого 2023 присвоїло спортивне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ТРЕНЕР УКРАЇНИ» тренеру-викладачу відділення скелелазіння ДЮСШ «Електрометалург», тренеру Вищій категорії, Ірині Борщаговській»,  – повідомили у групі «Нікополь феросплавний».

Підставою для присвоєння звання «Заслужений тренер України» став успішний виступ у 2022 році провідних спортсменок ДЮСШ «Електрометалург».

Учасниці  штатної збірної команди України, майстрині спорту України зі скелелазіння, Оксана Бурова виборола 1 місце на  молодіжному чемпіонаті Європи та 3 місце у фіналі Кубка Європи.  Аліна Щигарєва  виборола 1 місце у фіналі Кубка Європи.