Тренерка з Нікополя отримала звання "Заслужений тренер України"

Alina Zabreiko - nikopoltoday.com
, 2023-03-01 12:35:54

На читання тексту піде: 1 хвилин, 840

Нагороди отримала тренерка, підопічні якої приносили перемоги для Нікополя на міжнародній спортивній арені.

Тренерка ДЮСШ Електрометалург отримала звання

Нагороди отримала тренерка, підопічні якої приносили перемоги для Нікополя на міжнародній спортивній арені. Тренерці -викладачці відділення скелелазіння ДЮСШ «Електрометалург», Ірині Борщаговській присвоєно звання «Заслужений тренер України». Інформацію повідомили  на сторінці Нікопольського феросплавного.

«Міністерство молоді та спорту України своїм наказом №619 від 07 лютого 2023 присвоїло спортивне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ТРЕНЕР УКРАЇНИ» тренеру-викладачу відділення скелелазіння ДЮСШ «Електрометалург», тренеру Вищій категорії, Ірині Борщаговській»,  – повідомили у групі «Нікополь феросплавний».

Підставою для присвоєння звання «Заслужений тренер України» став успішний виступ у 2022 році провідних спортсменок ДЮСШ «Електрометалург».

Учасниці  штатної збірної команди України, майстрині спорту України зі скелелазіння, Оксана Бурова виборола 1 місце на  молодіжному чемпіонаті Європи та 3 місце у фіналі Кубка Європи.  Аліна Щигарєва  виборола 1 місце у фіналі Кубка Європи.