Єлизавета Литвиненко з Дніпра стала найсильнішою в Європі

Alina Zabreiko - nikopoltoday.com
, 2022-10-15 16:48:59

На читання тексту піде: 1 хвилин, 1055

Золоту медаль виборола дніпровська дзюдоїстка, Єлизавета Литвиненко. Дівчина впевнено провела змагання у ваговій категорії до 78 кілограм

Дніпрянка стала найсильнішою у Європі

18 вересня у  Празі фінішував Чемпіонат Європи з дзюдо серед юніорів та юнірок (вікова категорія до 21 року)

У складі збірної України золоту медаль виборола дніпрянка Єлизавета Литвиненко. Дівчина впевнено провела змагання у ваговій категорії до 78 кг, виборовши чотири чисті перемоги у чотирьох сутичках.

На шляху до нагороди дзюдоїстка  перемогла угорку Сагі, ізраїльтянку Мішінер, свою партнерку по команді українку Юлію Курченко та у фіналі представницю Нідерландів Ван Хімст.

Нагадаємо, найсильнішою в Європі Єлизавета Литвиненко стала вже вдруге в кар'єрі - минулого року вона була Чемпіонкою Європи серед кадетів.

У 2022-му спортсменка виграла ще й Європейський юнацький Олімпійський фестиваль. Загалом, збірна України на юніорському Чемпіонаті Європи з дзюдо виграла 4 нагороди. Крім золота дніпрянки Єлизавети Литвиненко є срібло Івана Кутєнкова, бронзи Юлії Курченко й Назара Віскова.