Новини Нікополя - nikopoltoday.com

Останні новини Нікополя за минулі дні: брейн-ринг, нікополець-чемпіон турніру та сад каменів в центрі

Райан Ріенер - nikopoltoday.com
, 2019-12-18 20:42:20

На читання тексту піде: 3 хвилин, 3519

Що цікавого сталося у минулі дні у Нікополі? Ми розповімо про останні свіжі новини та події, які варто знати мешканцям Нікополя. Тільки важливе!

Важливі новини минулого тижня у Нікополі

Минулі дні у Нікополі були напевнені цікавими подіями, тому NikopolToday напише прі, які для вас ще не відомі.

Мозковий ринг дял школярів

16 грудня, юні інтелектуали Нікополя провели зустріч в рамках третього традиційного шкільного турніру з «Брейн-рингу». Про це «Нікополь-арт» дізнався в групі «Нікополь феросплавний».

Зустріч учнів сш№2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 13, 15, 16, 22, 23, 26 пройшла в Палаці культури і спорту ім. Б.Велічко. Щоб виявити найрозумнішу команду, збірним шкіл потрібно було пройти три раунди по 8 питань. В кінці турніру, після підрахунку набраних очок усіма командами, третє місце зайняли учні сш№2, другими призерами стали члени збірної СШ№26, а з мінімальним відривом, звання найрозумніших завоювали представники СШ№22.

Щось новеньке

Дивовижні інсталяції були облаштовані нік польськими службами цими днями на початку проспекту Трубників. Раніше там була зроблена бруківка на тротутарі.

Там був створений ще один шматочок, подібний Саду каменів. Дуже схоже на те, що було раньеш створено на ділянці навколо ЦУМу.

Місцева мешканка, Марина Воробйова зробила фото і завантажила до посту на особистій сторінці Facebook.

Нікополець Артем Дкгтярьов став чемпіоном турніру

14 грудня в Кривому Розі пройшов XIII відкритий міський турнір з вільної боротьби серед юнаків, присвячений пам’яті О.О.Трунова, в якому прийняли участь понад 120 спортсменів з різних міст України. Про це «Нікополь-арт» дізнався з повідомлення Світлани Драч. Спорсмени ДЮСШ «Трубник» вдало виступили на цих змаганнях.

Серед учасників 2007-2009 років нвродження Артем Дегтярьов в ваговій категорії 32 кг. став чемпіоном турніру і піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу, срібну медаль виборов Пінчук Аким (32 кг.), Яцишин Владислав (47 кг.) зайняв п’яте місце. Всі переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та цінними призами.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера з успішними виступом!