IMG-LOGO
Астрологи назвали найвідданіший знак Зодіаку серед чоловіків
496 Нікополь • Суспільство

Як будуть працювати дитсадочки в місті Нікополь після послаблення карантину

Автор: Rayan Riener
27.05.2020 05:05:11

Щодо роботи дитячих садочків у Нікополі - тільки важливе. Які садочки відкриють, а які - ні? Про це NikopolToday розповідає з Facebook-сторінки Нікопольської міськради.

Публікуємо відкрите звернення начальника відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Елена Селютина щодо поновлення роботи дошкільних навчальних закладів міста в умовах карантину.

Як будуть працювати дитсадочки

Шановні батьки, освітяни та  вся інтернет спільното! Відповідно до Постанови КМУ від 20 травня 2020 року  «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» п. 12, відділ освіти і науки НМР повідомляє, що навчально-виховний процес в нікопольських дитячих садочках планується поновити орієнтовно з 9 червня 2020 року.

Наразі, профільним відділом  та педагогічними колективами ведеться активна робота щодо підготовки роботи закладів відповідно до норм, прописаних у Постанові МОЗ та Санітарного лікаря України №25 від 22.05.2020 року. Дошкільні заклади освіти вже забезпечені миючими та дезінфікуючими засобами. Наразі проводиться закупівля антисептиків. Розробляються графіки прийому дітей та схеми їх пересування з метою забезпечення умов для дотримання норм соціальної дистанції та розведення «потоків» дітей та дорослих, відвідувачів закладів.

Звертаємо вашу увагу! З метою недопущення дитячого травматизму, забезпечення дотримання відповідних санітарних норм та норм безпеки життєдіяльності людей, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, у ДЗО № 4, 12, 26, 29, 34,36, 38,40 та 49 - роботу цих закладів буде відновлено пізніше ( одразу по закінченню робіт).

ВАЖЛИВО! Шановні батьки, для повернення дитини до навчально-виховного процесу у дитсадочку вам необхідно надати адміністрації закладу медичну довідку про стан здоров”я дитини з відміткою «здоровий\а», завірену сімейним лікарем та строком не більше ніж 5 днів з дня видачі документу спеціалістом. Просимо з порозумінням віднестися до даної вимоги, адже ми не можемо наражати на небезпеку дитячий та педагогічний колективи у такий непростий час.